oglądałem dziś program w Nspot pt. nasza piłka i długo była omawiana kwestia Wisły...
Tylko prowadzacy ten program szukał dziury w całym... reszta gosci czyli Tuzimek i jakiś były piłkarz reczej słaby nazwiska sobie nie przypomnę ale mało ważne nazwiska.. pokazywali sylwetke R.M bardzo przychylnie sie o nim wypowiadali podkreslali to ze zrobił druzyne z bandy piłkarz. Że widać to że ich poukładał taktycznie ze razem ze S.V naszym dyrektorem sportowym stworzyli zgrany duet. Porównali go w jednej kwestii do Leo selekcjonera naszego.. była to kwestia medialności... tego ze umie rozmawiać z mediami i podobno klub mu zarzucał to że wiecej czas spędza z dziennikarzami niż w klubie... powiedzial tak ten Tuzimek. A i Ci goscie w studiu podkreślali ze transfery dokonane w zimnie są wypalonymi transferami a Melikson to prawdopodobnie najlepszy pilkarz w Ekstraklasie. AAAAA jeszcze jedna sprawa taka ciekawostka pewnie juz ja ktos tu opisał Robert oczekuje dziecka ze swoja dziewczyną

i poniedzialek wielkanocny na stacji n Sport jest z nim wywiad w Krakowie. Podkresli Ci reporterzy ze jest bardzo miły ma inne nie polskie spojrzenie na futbol i na życie oraz to ze jest inteligenty

) zapraszam do ogladania

)