Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3718
Stary 23.04.2011, 22:18
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo rozsądna wypowiedź.

Powiem więcej, proponuję wskazać w ost 10 latach drużynę w Ekstraklasie, która przez 90 minut miała taką przewagę w posiadaniu piłki na wyjeździe jak nasi w ostatnim meczu. Wiem ... przegrany itd. Sam narzekałem parę tygodni temu jak graliśmy dzidę czy szarpaną. Niemniej drugi mecz z rzędu jest kompletnie nowa, jak na polskie warunki, jakość. Problem w tym, że nie wszyscy zawodnicy ofensywni pasują do ataku pozycyjnego (np. Małecki) i stąd m.in. taki wynik a nie inny. Poprawić mankamenty, grać dalej to samo i Genkova postawić na nogi.

Też uważam, że jeżeli dalej będziemy tak grać piłką jak w ostatnich dwóch meczach to mistrza zdobędziemy w cuglach.


Podzialam opinie

Z taka grą i kims na szpicy -czyli z Genkovem powinno byc dobrze.Beda centry-bedzie ktos je wykanczal -beda gole.

Ja tez jestem pod wrazeniem gry ,wymiennosci podan ,akcjii z pierwszej pilki-tak jak my na dzis w Polsce nie gra nikt.
Teraz trzeba cwiczyc krycie przy stalych fragmentach i skuteczne wykanczanie akcjii..I bedzie dobrze.Maaskant po Slasku ma czarno na bialym co do poprawki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując