Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3714
Stary 23.04.2011, 21:52
JrQ- napisał(a):Wyświetl post


sorry, nie mogłem sie powstrzymac...
naprawde niektorzy tu chyba chca pobic rekord w napisaniu najglupszego posta na tym forum

Gikiewicz ledwo strzelił to do pustej bramki. Jakby byli normalni obrońcy, cofneli by siępod pole karne to byśmy mieli strzał w trybuny, albo w Pareiko.
Odpowiedz cytując