Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21726
Stary 23.04.2011, 20:55
Prośba do osób które choć trochę znają sie na grafice.

Potrzebuję przerobić zdjecie tak, zeby minę kolesia ze środka, miały również dziewczyny po bokach xD

http://img845.imageshack.us/i/fotoln.jpg/

pozdro i wesołych świat
Odpowiedz cytując