Worcester napisał(a):

Jesteście mistrzami świata wszechwag w nabijaniu się z naszego byłego trenera. Jednak jest to zrozumiałe, ośmielił się zdobyć dwa tytuły pod rząd. Bezczelny typ.
Dwa mistrzostwa Polski i dobra gra - zasługa Kosowskiego.
Słabe wyniki Legii - wina Skorży.
Niesamowitych rzeczy można się tu dowiedzieć.
|
czytaj ze zrozumieniem , Nie napisałem że 2 MP to zasługa Kosowskiego , ale sama odmiana drużyny po fatalnym sezonie 06/07 .
słabe wyniki Skorży w Legi to ta sama działka co wyłożenie się Wisły z Levadią oraz równia pochyła w dół tej drużyny począwszy od wiosny 2008 . Nie chcę tego tutaj dalej rozkminiac bo to nie miejsce ani czas na to .
Skorża dostał w Legi wszystko to , czego mu nie dano w Wiśle , milionowe transfery , czas na wybudowanie drużyny , pełne poparcie zarządu , prawie wybudowany stadion , cierpliwego Bossa , a osiąga z nią tak tragiczne wyniki .
"Życie przerosło marzenia "
PS. Worcester - ciekaw jestem czy jesteś takim samym fanem Skorży jak i Liczki z którym zdobyliśmy mistrzostwo . Nie wspominając już o Lenczyku po którym jedzie 3/4 forum .