Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW
Offline
#
11316
23.04.2011, 20:36
Moja mała podpowiedź dla trenera Poloni Bytom na najbliższy mecz zaparkować Autobus i KOntry a nóż coś wpadnie
KRIS22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KRIS22
Znajdź inne posty napisane przez KRIS22