Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11315
Stary 23.04.2011, 20:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a mnie w tej lidze najbardziej zaskakuje cierpliwość ITI . Wojciechowski zwolnił by Skorże po 4 kolejkach , ITI trzyma go do 23 .
10-2-11 - magiczny bilans . W tej chwili bardziej zwycięstwo Legi dziwi , niż porażka .
Legia po rundzie jesiennej miała tyle samo punktów co Wisła i traciła 3 pkt. do lidera ,wiec ITI moglo miec nadzieje ,że Legia powalczy spokojnie o Mistrza . Teraz zmienianie trenera nie miałoby wiekszego sensu, a przecież Legii wystarczy wygraćjeden mecz, z Lechem i minimum czyli puchary europejskie zostanie osiagniete
Odpowiedz cytując