Karherop napisał(a):

a mnie w tej lidze najbardziej zaskakuje cierpliwość ITI . Wojciechowski zwolnił by Skorże po 4 kolejkach , ITI trzyma go do 23 .
10-2-11 - magiczny bilans . W tej chwili bardziej zwycięstwo Legi dziwi , niż porażka .
|
Legia po rundzie jesiennej miała tyle samo punktów co Wisła i traciła 3 pkt. do lidera ,wiec ITI moglo miec nadzieje ,że Legia powalczy spokojnie o Mistrza . Teraz zmienianie trenera nie miałoby wiekszego sensu, a przecież Legii wystarczy wygraćjeden mecz, z Lechem i minimum czyli puchary europejskie zostanie osiagniete