|
a mnie w tej lidze najbardziej zaskakuje cierpliwość ITI . Wojciechowski zwolnił by Skorże po 4 kolejkach , ITI trzyma go do 23 .
10-2-11 - magiczny bilans . W tej chwili bardziej zwycięstwo Legi dziwi , niż porażka .
Życzę Skorży aby wyjechał za granice , szukał szcześcia w 3 lidze angielskie, w Polsce juz nikt go nie szanuje ( za dokonania trenerskie )
A co do dziękowania Skorży za 2 MP . Wg mnie to nie jego , a przyjście Kosowskiego odmieniło tą drużynę .
Co do innych drużyn :
Polonia W. dostała normalnego trenera i wkońcu są wyniki . Będziemy mieli z nimi ciężko na koniec sezonu , jeśli to będzie mecz o mistrzostwo .
Lech pokazuje to samo co pokazywał w przeciągu całego sezonu .
Lechia - mimo wszystko gra w kratkę , miejmy nadzieję że włoży całe swoje siły w najbliższe derby i z nami nie będzie już grała tak jak Korona , Śląsk czy Polonia B . czyli na 200%
|