Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.04.2011, 20:21
Jak można bać się o wyniki z Legią i Lechem? Ja wiem, to 'uznane' marki, ale litości

Górnik Zabrze - 3 pkt.
U siebie nie ma innej możliwości
Lechia Gdańsk - 1 pkt.
Lechia gra straszną kiche ostatnio, wygrali dziś z Legią, ale byłbym ostrożny z ich realną oceną. Samo to że wyjazd jest daleki, może dać o sobie znać. Sprawa jest otwarta, chociaż bardziej realny remis.
Lech Poznań - 1-3 pkt.
Na pewno nie będzie to łatwy mecz, ale Lech gra padake,nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 1, ale 0-0 też może się skończyć.
Cracovia - 3 pkt.
Nie ma innej opcji
Legia - 3 pkt.
Nie mam pojęcia skąd takie wasze typy? To najłatwiejszy mecz jaki nam pozostał. Legia jest żałosna, ma więcej porażek niż zwycięstw, czyli drużyna z dołu tabeli, a Wy mówicie że pewne 0 pkt? Przecież tam wszyscy wygrywają, nawet GKS który nigdzie nie wygrał.
Zagłębie - 1 pkt.
Zagłębie jest słabe. Ale to wyjazd, a my 'uwielbiamy' wyjazdy...
Polonia Warszawa - ? pkt.
Polonia gra coraz lepiej, w zależności od tego o co będzie ten mecz taki będzie wynik. Jeśli Polonia będzie miała stabilną sytuacje a my mieć mistrza to klepniemy ich, jak nie, to może być wszystko. Łącznie z 2.
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 23.04.2011 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując