Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
11310
23.04.2011, 20:13
adikos1906
napisał(a):
A tym czasem Amica remisuje z GKS
Będziemy walczyć tylko z Jagą o mistrzostwo...nikt nie chce do nas 'wystartować'
Przy tak slabej Legii i slabym Lechu ,przegranie Mistrzostwa z Jaga byloby jeszcze wiekszym frajerstwem niz rok temu
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82