Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11310
Stary 23.04.2011, 20:13
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
A tym czasem Amica remisuje z GKS Będziemy walczyć tylko z Jagą o mistrzostwo...nikt nie chce do nas 'wystartować'
Przy tak slabej Legii i slabym Lechu ,przegranie Mistrzostwa z Jaga byloby jeszcze wiekszym frajerstwem niz rok temu
Odpowiedz cytując