ale co wy się obrony czepiacie

!! Przecież 2 bramka to wina Melexa który mógł wygrać ten pojedynek główkowy, bądź sfaulować kolesia uniemożliwiając tę akcję, niestety w tej sytuacji zachował się za "delikatnie" poszło 4 na 2 i naprawdę nie ma znaczenia co za drużna by tak miała .. nie skończyć tego bramką to byłby po prostu wstyd.