Miły wynik w Poznaniu, pozostaje nam walka z Jagiellonią.
Sapela dzisiaj nie popełnił błędu, i dobrze
Teqcontroller napisał(a):

Amica - GKS 0:0
Nowak nie umie nawet piłki przyjąć , dobrze że on u nas nie gra.
|
Śmiem twierdzić że gdyby Nowak grał z lepszymi partnerami takimi jacy są u nas jego gra wyglądałaby dużo lepiej. A na pewno lepiej niż popisy Żurawskiego z Riosem w Czwartek. Co nie znaczy że chciałbym żeby grał w Wiśle. (Jego słabe zdrowie i kontuzje)
Trzeba jeszcze dodać ze Bełchatów grał bez swoich dwóch najlepszych skrzydłowych (najwięcej asyst) Małkowskiego i Wróbla. Kto wie czy z nimi w składzie by nawet nie ograli tak grającej Amici?