Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3709
Stary 23.04.2011, 19:24
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Na zakup 5 wysokiej klasy zawodników się nie zanosi bo nas po prostu nie stać, ale przecież nie wszystkich trzeba kupować. Stan już od roku monitoruje rynek więc należy się spodziewać również wzmocnień typu Jaliens czy Genkow (za darmo) albo Cikosz czy Chavez (wypożyczenia). Myślę, że 5 nowych przyjdzie i jeśli choćby 2 z nich "odpali" to będziemy sporo mocniejsi.
przecież Genkow nie był za free. kosztował 500 tys. euro.
Odpowiedz cytując