Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11299
Stary 23.04.2011, 19:21
Acima napisał(a):Wyświetl post
Symulka roku w wykonaniu Trałki, a sędzia stoi 2 metry obok i dyktuje karnego. Pewnie Stempniewski w lidze + extra rozgrzeszy go, bo stał za blisko akcji


Stempniewski to ten grubas co zdychał w 60 minucie jak sedziwał i nigdy nie mogl zdazyc za akcją

ekspert bo byku ,pewnie kolega Wita Z


Lechia fajnie grała w 2 polowie,niektore klepki cudo,dawno takich akcjii nie widzialem,no i ten Traore -kapitalny zawodnik,Stan znajdz nam takiego
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując