Acima napisał(a):

Symulka roku w wykonaniu Trałki, a sędzia stoi 2 metry obok i dyktuje karnego. Pewnie Stempniewski w lidze + extra rozgrzeszy go, bo stał za blisko akcji
|
Stempniewski to ten grubas co zdychał w 60 minucie jak sedziwał i nigdy nie mogl zdazyc za akcją

ekspert bo byku ,pewnie kolega Wita Z
Lechia fajnie grała w 2 polowie,niektore klepki cudo,dawno takich akcjii nie widzialem,no i ten Traore -kapitalny zawodnik,Stan znajdz nam takiego
