Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3708
Stary 23.04.2011, 19:03
Robiłeś kiedy atak w 4 chłopaków na dwóch obrońców Stary, ja też byłem pewien że Mila będzie podawał do przodu i pułapka offsajdowa była dobrym pomysłem, nawet w sumie udana była, ale że na szerokim skrzydle szedł jakiś koleś no to już nasza dwójka nie miała nic do gadania. Ale skoro taki jesteś mądry to powiedz co mieli w takiej sytuacji zrobić


To byli np Cikos i jako drugi bodajże Paljić
Odpowiedz cytując