Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11293
Stary 23.04.2011, 18:41
Dobra bo mnie ciśnienie skoczyło. MINA MACIUSIA BEZCENNA, TŁUMACZENIE MACIUSIA BEZCENNE. Jakby był u mnie dyrektorem to już by wyleciał. Jakby był prezesem to zwolniłbym go z mandatu. A jakby u mnie szorowął buty to bym go wykopał, bo odpierdala dziadostwo . I gówno mnie obchodziłoby,że rok wczęsniej mu dobrze szło.i NIE MAM 15 lat. Jest obecnie słabym trenerem i jego 2 MP w Krakowie nic nie obchodzą legionistów.
Odpowiedz cytując