Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11291
Stary 23.04.2011, 18:29
murray napisał(a):Wyświetl post
@Pan Jotka

Jest różnica pomiędzy krytykowaniem, a jawnym wyśmiewaniem się z cudzych porażek i zdenerwowania.
Skorża popełnił sporo błędów, mnóstwo w Wiśle i w ....u w Legii. Ale to nie oznacza, że po połowie spotkań w tym sezonie mam pisać "Macius hehe", "jaki smutny Skorza".

Otóż to. I oni to nazywają krytyką

Mina Macusia bezcenna, a co ma ....a śmiać się jak pojebany? niektórzy tu mają po 15 lat chyba.
Mina Maskaanta po meczach z Podbeskidziem , Polonią Bytom, Koroną czy Śląskiem jaka była? dzięki za odpowiedz. Maskaant na razie nic nie osiągnał, odpadł z anonimem z Bielsko Białej i na razie to Skorza go bije na łeb. Więcej pokory..

Po co zmieniają murawę w Poznaniu? czy oni nie mogą zrozumieć że to nie problem murawy / jakości trawy / położenia jej tylko dachu? na tym stadionie nie ma czym oddychać, z sektora gościa widać mgłę.
Na nic zdadzą się wymiany murawy, tu trzeba u.......ić tego grzyba zwanym dachem żeby powietrze i słońce dochodziło? u mnie w piaskownicy jest więcej trawy ..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.04.2011 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując