|
@Pan Jotka
Jest różnica pomiędzy krytykowaniem, a jawnym wyśmiewaniem się z cudzych porażek i zdenerwowania.
Skorża popełnił sporo błędów, mnóstwo w Wiśle i w ....u w Legii. Ale to nie oznacza, że po połowie spotkań w tym sezonie mam pisać "Macius hehe", "jaki smutny Skorza".
|