Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3706
Stary 23.04.2011, 18:11
Co Ty piszesz człowieku. Mało która obrona skasuje atak 4 na 2.


Jakby nie próbowali pułapki ofsaidowej to by Śląsk tego nie strzelił.
Taka jest polska liga. Piłkarze Śląska to nie napastnicy renomowanego zachodniego klubu.
Odpowiedz cytując