Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11286
Stary 23.04.2011, 18:10
Też nie rozumiem pojazdu na Skorżę. Co jest takiego śmiesznego w "to jest czerwona kartka", "niech pan nie mówi do mnie na ty", albo w jego minach po przegranych spotkaniach?
Ja chciałem jego zwolnienia, uważam, że w tamtym czasie jego misja w Wiśle się wypełniła, ale to nie znaczy, że mam zapomnieć dwóch mistrzostw Polski. Pierwsze zdobyte ze sporą przewagą, w dodatku po beznadziejnym sezonie wcześniej. Drugie, o które walka toczyła się do ostatnich chwil. Z uwagi na te sukcesy, jak i jego bezkonfliktowość bardzo go cenię jako człowieka i nie wyobrażam sobie by się z niego śmiać. To jedna z ważniejszych postaci Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Odpowiedz cytując