Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11285
Stary 23.04.2011, 18:00
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Do uja możecie się z odrobiną szacunku wypowiadać o naszym byłym trenerze, z którym dwa razy wygraliśmy ligę?
Sto procent racji ....a mać.

Banda pokemonów po każdej porażce Legii pisze - "mina Maciusia bezcenna", "he he he Skorża znowu w......." czy coś w ten deseń. Ogarnijcie się. Ja Skorżę szanuje bardzo, bo wyciągnął tą drużynę z kolosalnego dołka (8 miejsce w tabeli), dał mi dwa wspaniałe wieczory na Rynku Głownym, panowanie w Polsce, pokonał Barcelonę, a teraz na każdym kroku tylko "Maciuś HEHE". Żenujące to jest. Można nie lubić Skorży, ale trochę szacunku dla człowieka, który poprowadził nas do dwóch MP by się należało.

No chyba, że jesteście zbyt młodzi, żeby to pamiętać, ewentualnie mama zabroniła iść na fetę w 2009, i z powodu tego traumatycznego wydarzenia macie osobistą awersję do trenera Skorży. Wtedy przepraszam.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując