Gordian napisał(a):

|
Do uja możecie się z odrobiną szacunku wypowiadać o naszym byłym trenerze, z którym dwa razy wygraliśmy ligę?
|
Sto procent racji ....a mać.
Banda pokemonów po każdej porażce Legii pisze - "mina Maciusia bezcenna", "he he he Skorża znowu w......." czy coś w ten deseń. Ogarnijcie się. Ja Skorżę szanuje bardzo, bo wyciągnął tą drużynę z kolosalnego dołka (8 miejsce w tabeli), dał mi dwa wspaniałe wieczory na Rynku Głownym, panowanie w Polsce, pokonał Barcelonę, a teraz na każdym kroku tylko "Maciuś HEHE". Żenujące to jest. Można nie lubić Skorży, ale trochę szacunku dla człowieka, który poprowadził nas do dwóch MP by się należało.
No chyba, że jesteście zbyt młodzi, żeby to pamiętać, ewentualnie mama zabroniła iść na fetę w 2009, i z powodu tego traumatycznego wydarzenia macie osobistą awersję do trenera Skorży. Wtedy przepraszam.