Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11284
Stary 23.04.2011, 17:58
Świetna druga połowa w wykonaniu Lechii. Bardzo mi się podoba ta otwarta, dość radosna gra Gdańszczan. Czeka nas ciekawe spotkanie z naszymi Braćmi, bo oba zespoły mają świetnych graczy w przodzie.

Legia - 5 porażka z rzędu. Tragedia. W zasadzie w tej chwili każda kolejna porażka może grozić spadkiem o 4-5 miejsc, co oznaczałoby prawdziwą katastrofę. Na pewno w Warszawie wierzą w wygraną w PP, bo innej szansy na Puchary wg mnie już nie ma.

Czwórka najlepszych w tej chwili niemal wymarzona, teraz czekać na to, co stanie się w Poznaniu. Wierzę w umiejętności Bełchatowa. Przecież nic dwa razy się nie zdarza - dziś Sapela ma mieć "Dzień konia"
Odpowiedz cytując