|
Nawet najlepsza para defensorów nie miałaby nic do powiedzenia w sytuacji 4 na 2, gdy oczywiście atak jest wyprowadzony perfekcyjnie, czy nawet po prostu dobrze, a poza tym, kto wtedy "grał" środkowych obrońców? Bo chyba Chavez i Jaliens byli w przodzie.
Jeśli zagramy tak jak ze Śląskiem w następnym meczu, jestem spokojny o wynik, jednak z takim składem nie mamy szans na wejście do grupy LE, a nie zapowiada się na zakup 5 wysokiej klasy zawodników, bo tylko taka liczba znacznie podniesie poziom drużyny (2 obr, 2 pom. 1 nap.).
|