Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3704
Stary 23.04.2011, 17:56
a gdyby Marcelo z Głowackim byli w Smolensku przed rokiem to skasowaliby tą brzozę co w nią tupolew pierdyknął.

Co Ty piszesz człowieku. Mało która obrona skasuje atak 4 na 2. Ten atak musiałby być ewidentnie spieprzony czego Sląsk nie zrobił. Przy tym golu bardziej Melikson zawinił bo miał możliwość wybić tą piłkę. No i jest to też pochodna naszego bardziej ofensywnego ustawienia już. I dobrze, bo 1:0 czy 2:0 to jeden ciul, ale już 1:1robi róznice
Odpowiedz cytując