Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
11283
23.04.2011, 17:49
Pan Jotka
napisał(a):
Wiesz...Rafa Benitez wywalczył LM po najelpszym finale w historii i co? O mało co nie spuścił Liverpoolu. Mieli go trzyma do końca?
O mało co nie zrobił?
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks