Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11282
Stary 23.04.2011, 17:48
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Wiesz...Rafa Benitez wywalczył LM po najelpszym finale w historii i co? O mało co nie spuścił Liverpoolu. Mieli go trzyma do końca?
On pisze o jakimś szacunku dla trenera który wywalczył 2 MP dla Wisły a nie o tym jak mu idzie w Legii i że mieli go trzymać w Wiśle.

Wolałbym żeby Małecki nie jechał dzień przed meczem z Lechią do PG, bo bracia mają plan. Upić go i obudzić w czasie meczu
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.04.2011 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując