Pan Jotka napisał(a):

|
Wiesz...Rafa Benitez wywalczył LM po najelpszym finale w historii i co? O mało co nie spuścił Liverpoolu. Mieli go trzyma do końca?
|
On pisze o jakimś szacunku dla trenera który wywalczył 2 MP dla Wisły a nie o tym jak mu idzie w Legii i że mieli go trzymać w Wiśle.
Wolałbym żeby Małecki nie jechał dzień przed meczem z Lechią do PG, bo bracia mają plan. Upić go i obudzić w czasie meczu
