Gordian napisał(a):

|
Do uja możecie się z odrobiną szacunku wypowiadać o naszym byłym trenerze, z którym dwa razy wygraliśmy ligę?
|
Wiesz...Rafa Benitez wywalczył LM po najelpszym finale w historii i co? O mało co nie spuścił Liverpoolu. Mieli go trzyma do końca?