Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11281
Stary 23.04.2011, 17:46
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Do uja możecie się z odrobiną szacunku wypowiadać o naszym byłym trenerze, z którym dwa razy wygraliśmy ligę?
Wiesz...Rafa Benitez wywalczył LM po najelpszym finale w historii i co? O mało co nie spuścił Liverpoolu. Mieli go trzyma do końca?
Odpowiedz cytując