Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11279
Stary 23.04.2011, 17:46
płaczemy po jednej porażce a co ma powiedzieć taki spidey lub kreseq czy kto tam jeszcze z Legionistów tutaj na forum ? 1pkt w ostatnich 6 meczach. napisze jeszcze raz i pogrubie żeby było wyraźniej 1 pkt w ostatnich 6 meczach !!!. Dla mnie to już wykracza poza granice szydzenia i wzbudza u mnie naprawdę żal - a to za sprawą Maćka którego mi najzupełniej szkoda bo fajny z niego gość ale trener średni.

Co do drugiego meczu ktory na interesuje - GKS nic nie wywiezie z Poznan*a. Nie łudźmy się - są ciency (GKS)
Odpowiedz cytując