|
płaczemy po jednej porażce a co ma powiedzieć taki spidey lub kreseq czy kto tam jeszcze z Legionistów tutaj na forum ? 1pkt w ostatnich 6 meczach. napisze jeszcze raz i pogrubie żeby było wyraźniej 1 pkt w ostatnich 6 meczach !!!. Dla mnie to już wykracza poza granice szydzenia i wzbudza u mnie naprawdę żal - a to za sprawą Maćka którego mi najzupełniej szkoda bo fajny z niego gość ale trener średni.
Co do drugiego meczu ktory na interesuje - GKS nic nie wywiezie z Poznan*a. Nie łudźmy się - są ciency (GKS)
|