Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11277
Stary 23.04.2011, 17:40
Hehehe..Maciek do finalu PP i tyle. I tak nie ma po co zmieniać trenera Licze ze wygramy za tydzien, Jaga nieoczekiwanie przegra z Bytomiem i będzie znowu bezpiecznie.
Odpowiedz cytując