mitmichael napisał(a):

|
Zaskoczyła mnie dzisiaj Lechia i to bardzo pozytywnie. Bedzie nam niemiłosiernie trudno wygrac w Gdansku. Ten mecz pokazuje, ze liga to jedno a puchar to drugie.
|
Czego ja wlasnie zrozumiec nie moge. Moglbym zrozumiec lekkie podejscie do owczesnego Pucharu Ligi ale Puchar Polski to najlatwiesza droga do Ligi Europejskiej.