Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11268
Stary 23.04.2011, 17:25
Jeśli dzisiaj Legia nie dokona czegoś niewiarygodnego i przegra ten mecz to można śmiało powiedzieć żę w zdobyciu Mistrza Polski może przeszkodzić nam tylko Jaga i Lech ( wiem ze mają na obecną chwilę 12 pkt straty ale jeśli dzisaj wygrają bedzie tylko 9 i uważam ze to w obecnej chwili jedyna drużyna oprócz nas którą stać na wygranie nawet wszystkich meczów do końca ).
Odpowiedz cytując