Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozimtsw
Member
 
Od: 07.2004
Skąd: ZIEMIA LUBUSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11266
Stary 23.04.2011, 17:22
Brawo Lechio !!! Traore naprawdę świetnie się prezentuje życzę mu aby został w Gdańsku!

P.S. Widzicie transparent o Patryku Małeckim, ktoś wyjaśni?
TS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując