Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozimtsw
Member
Od: 07.2004
Skąd: ZIEMIA LUBUSKA
Offline
#
11266
23.04.2011, 17:22
Brawo Lechio !!! Traore naprawdę świetnie się prezentuje życzę mu aby został w Gdańsku!
P.S. Widzicie transparent o Patryku Małeckim, ktoś wyjaśni?
TS WISŁA KRAKÓW
kozimtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kozimtsw
Znajdź inne posty napisane przez kozimtsw