RAF napisał(a):

|
Ja juz nie wiem co o tym myslec. Pare dni temu ta sama Legia ta sama Lechie rozwalila 4-0. A dzisiaj Lechia wygrywa z Legia...... A przeciez ten pucharowy tez mial swoja wage.. Najprostsza droga do LE.....
|
Właśnie taka jest nasza cudowna liga
Jak Lechia zagra z nami tak jak dziś z Legią to będzie strasznie ciężko...