Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11265
Stary 23.04.2011, 17:19
RAF napisał(a):Wyświetl post
Ja juz nie wiem co o tym myslec. Pare dni temu ta sama Legia ta sama Lechie rozwalila 4-0. A dzisiaj Lechia wygrywa z Legia...... A przeciez ten pucharowy tez mial swoja wage.. Najprostsza droga do LE.....
Właśnie taka jest nasza cudowna liga

Jak Lechia zagra z nami tak jak dziś z Legią to będzie strasznie ciężko...
Odpowiedz cytując