Też się dziwie słabej grze Legii. Ale to nie koniec meczu..
.. teraz to Legia ma problem z bramkarzem, a zawsze była znana z dobrego fachowca między słupkami. Poziom meczu niski, ale Lechia musi się przystosować do niego ze względu na Legię. Ale co tam, nie ważne jak, byle wypunktowali.