Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11263
Stary 23.04.2011, 17:04
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Boże jaki oni grają... Niesamowite

Też się dziwie słabej grze Legii. Ale to nie koniec meczu..
.. teraz to Legia ma problem z bramkarzem, a zawsze była znana z dobrego fachowca między słupkami. Poziom meczu niski, ale Lechia musi się przystosować do niego ze względu na Legię. Ale co tam, nie ważne jak, byle wypunktowali.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.04.2011 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując