Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11257
Stary 23.04.2011, 17:01
lucashunter10 napisał(a):Wyświetl post
Coraz bardziej podoba mi się ten Traore...
Mi również, chyba ostatnio był u kosmetyczki

BRAWO LECHIA !
Ostatnio edytowane przez Donki : 23.04.2011 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując