Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11253
Stary 23.04.2011, 17:00
Widzew gra ciekawą, ofensywną piłkę w meczu z Polonią Bytom.
Bardzo dobrze gra tercet - Dżalamidze, Nakoulma, Sernas.
Myślę, że dla Jagiellonii ten mecz z Widzewem będzie jednym z trudniejszych w tym sezonie... ;-)
Odpowiedz cytując