Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KoTu1906
Member
Od: 11.2009
Skąd: Nizina Mazowiecka
Offline
#
11250
23.04.2011, 16:58
Ogladam Lechia - legia i Krzysiu Przytuła stwierdził,ze Traore to najlepszy obcokrajowiec w lidze od czasów Uche w Wiśle
KoTu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoTu1906
Znajdź inne posty napisane przez KoTu1906