Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11248
Stary 23.04.2011, 16:47
AYALA napisał(a):Wyświetl post
dla mnie zagadką jest Ruch,wygrywa na Legii ,potem porażka u siebie z Polonią Bytom a dziś prowadzi w Kielcach gdzie nam sie nie udało wygrac.......
To nie Ruch jest zagadka, to ta liga jest zagadka.

Slask tez mial swietna passe, cudem zremisowal z Widzewem po czym przegral z Korona i wygral z nami. I wszystko u siebie. Czy to normalne? W szanujacej sie lidze raczej nie. Po prostu nasza liga jest tak nieobliczalna, ze nic nie da sie przewidziec.
Odpowiedz cytując