AYALA napisał(a):

|
dla mnie zagadką jest Ruch,wygrywa na Legii ,potem porażka u siebie z Polonią Bytom a dziś prowadzi w Kielcach gdzie nam sie nie udało wygrac.......
|
To nie Ruch jest zagadka, to ta liga jest zagadka.
Slask tez mial swietna passe, cudem zremisowal z Widzewem po czym przegral z Korona i wygral z nami. I wszystko u siebie. Czy to normalne? W szanujacej sie lidze raczej nie. Po prostu nasza liga jest tak nieobliczalna, ze nic nie da sie przewidziec.