Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11247
Stary 23.04.2011, 16:47
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Gdyby tak Lechia nie przegrała, to tak by wyglądała tabela:
1. Wisła Kraków
2. Jagiellonia Białystok
3. Śląsk Wrocław
4. Lechia Gdańsk

Ależ pięknie, nie ;D jeszcze jakby tak przestawić Jagę na 4 miejsce i Śląsk z Lechią walka o drugie
Pod warunkiem, że Lech przegra swój mecz.
Odpowiedz cytując