gianbuffon napisał(a):

Gdyby tak Lechia nie przegrała, to tak by wyglądała tabela:
1. Wisła Kraków
2. Jagiellonia Białystok
3. Śląsk Wrocław
4. Lechia Gdańsk
Ależ pięknie, nie ;D jeszcze jakby tak przestawić Jagę na 4 miejsce i Śląsk z Lechią walka o drugie
|
Pod warunkiem, że Lech przegra swój mecz.