Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11245
Stary 23.04.2011, 16:45
Gdyby tak Lechia nie przegrała, to tak by wyglądała tabela:
1. Wisła Kraków
2. Jagiellonia Białystok
3. Śląsk Wrocław
4. Lechia Gdańsk
...
15. Arka Gdynia
16. Cracovia

Ależ pięknie, nie ;D jeszcze jakby tak przestawić Jagę na 4 miejsce i Śląsk z Lechią walka o drugie
Odpowiedz cytując