Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 23.04.2011, 16:25
mastahkillah napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=KbSrr...eature=related


Hans Solo - Zmywam
powiem Wam że kawałek na prawdę godny
Racja. Hans trzyma poziom jak zawsze. Aż dziw że poza 52 za wiele go nie ma.

DominoForza napisał(a):Wyświetl post
http://www.forum.fokuspace.com/index...Fpage__st__150
157 post
Co do Fokusa z Dodą - jestem niemile zaskoczony. Człowiek-legenda polskiej sceny hip hopowej nagrywa kawałek z jedną z najsłynniejszych postaci polskiej sceny pop. Czy środowisko odwróci się od niego, czy nastąpi przełom na polskiej scenie, i tego typu kawałki nie będą uważane za "sprzedanie się"?

Swoją drogą jedno mnie dziwi. Współpracy raper-wokalistka na polskiej scenie mieliśmy już kilka: Liber/Sylwia Grzeszczak, Mezo/Kasia Wilk, nadchodzące Sokół/Marysia Starosta i Fokus/Doda. W przypadku dwóch pierwszych przeważały głosy negatywne. Sokół może sobie pozwolić na więcej, a co wyjdzie Fokusowi to zobaczymy.

Każdy z powyższych wykonawców twierdził ze chcąc spełniać się jako artysta, musi szukać nowych rozwiązań. A tymczasem, jakiś czas wcześniej 52 Dębiec nagrali kawałek z rockowym zespołem The Old Cinema, stylem przypominający do nu metal. W przypadku tego kawałka nie było słychać aż tak wielu negatywnych opinii. Może jeśli eksperymentować to w tym kierunku? Nawet PiH w "Szatańskich wersetach" pokazał że mocne bassy nie są takie złe.

Co o tym sądzicie?
Odpowiedz cytując