Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bartol
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
11239
23.04.2011, 16:04
może Lechia jeszcze coś skubnie bo Legia nic wielkiego niegra. Kucharczyk już nurkuje...
bartol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartol
Znajdź inne posty napisane przez bartol