Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11235
Stary 23.04.2011, 15:55
Po prostu mecz meczowi nierówny.
Gdyby ktoś miał to tak rozumować jak AYALA to dajmy na to po porażce Wisły z Odrą Wodzisław Wisła powinna ze wszystkimi wyżej rozstawionymi przegrywać i to mecz za meczem
Nie ma w tym żadnej filozofii czy zagadki.
Odpowiedz cytując