Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
Od: 09.2006
Offline
#
18209
23.04.2011, 15:14
gooro33
napisał(a):
Ktos podał ze w tydzien sa w stanie zrobic ta elewacje... nierealne.
Napisałem tylko to, co dowiedzialem sie od robotników. Ale masz racje, w polskich realiach niemożliwe...
samsung_08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do samsung_08
Znajdź inne posty napisane przez samsung_08