AS82 napisał(a):

|
3 kolejki temu byliśmy Mistrzem , teraz sie okazuję ze moze nas dogonic Jagiellonia ,a za 4 kolejki pewnie do walki o Mistrzostwo właczy sie Legia i Lech...
|
jak tak stawiasz sprawe to jeszcze nie można przekreślać Widzewa czy Ruchu w walce o mistrzostwo
ludzie , szanujmy się