Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11232
Stary 23.04.2011, 15:11
AS82 napisał(a):Wyświetl post
3 kolejki temu byliśmy Mistrzem , teraz sie okazuję ze moze nas dogonic Jagiellonia ,a za 4 kolejki pewnie do walki o Mistrzostwo właczy sie Legia i Lech...
jak tak stawiasz sprawe to jeszcze nie można przekreślać Widzewa czy Ruchu w walce o mistrzostwo


ludzie , szanujmy się
Odpowiedz cytując