Ktos podał ze w tydzien sa w stanie zrobic ta elewacje... nierealne.
Co do samego wykonania to czemu pytacie czy sa tak wykanczane stadiony

?
Jesli ktos podpisze umowe na zrobienie elewacji to bedzie super. Troche wyszpachluja i potem jak przeciagna to farba stadion bedzie wygladal zajebiscie a nie tak jak teraz zacieki, nierownosci i gdzie sie nie spojrzy szpachlowane byle jak dziury po sciagach..