Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
21724
23.04.2011, 14:38
...:::Tomo:::...
napisał(a):
Gdzie znajdę wykres jak rosły stawki za litr benzyny, ON i LPG w przeciągu np ostatnich 10 lat ?
Może to Ci coś pomoże
http://magu89.pl/2010/12/ceny-paliw-...mie-1999-2010/
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW