Karherop napisał(a):

Patrzenie na Lecha , Legię to już tylko z ciekawości . Obie drużyny nie mają szans nas dogonić w tabeli .
|
3 kolejki temu byliśmy Mistrzem , teraz sie okazuję ze moze nas dogonic Jagiellonia ,a za 4 kolejki pewnie do walki o Mistrzostwo właczy sie Legia i Lech...