Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11228
Stary 23.04.2011, 13:47
Patrzenie na Lecha , Legię to już tylko z ciekawości . Obie drużyny nie mają szans nas dogonić w tabeli .

Niezmiernie interesująca będzie walka o 3 ( oraz 4 ) miejsce . Kibicuje Śląskowi , troche zwyzywanemu za styl gry , ale taką taktyką ma szanse ugrać cokolwiek w Europie . Dokupią w lecie dwóch napastników , wejdą na nowy stadion i będą punktować .

Pierwsze dwa miejsca myślę że są rozdzielone . O kolejne walczy teoretycznie 8 drużyn , w praktyce 4 bo ani Górnik , ani GKS to nie są zespoły ktrym zależy na pucharach . Lechia oraz Korona zaś , to drużyny ze zbyt dużymi wahaniami formy . Pod to zdanie można teoretycznie też podciągnąć Legie , Lecha , Polonie W i Śląska jednak.... mają więcej szczęścia niż rozumu .
Odpowiedz cytując