|
Patrzenie na Lecha , Legię to już tylko z ciekawości . Obie drużyny nie mają szans nas dogonić w tabeli .
Niezmiernie interesująca będzie walka o 3 ( oraz 4 ) miejsce . Kibicuje Śląskowi , troche zwyzywanemu za styl gry , ale taką taktyką ma szanse ugrać cokolwiek w Europie . Dokupią w lecie dwóch napastników , wejdą na nowy stadion i będą punktować .
Pierwsze dwa miejsca myślę że są rozdzielone . O kolejne walczy teoretycznie 8 drużyn , w praktyce 4 bo ani Górnik , ani GKS to nie są zespoły ktrym zależy na pucharach . Lechia oraz Korona zaś , to drużyny ze zbyt dużymi wahaniami formy . Pod to zdanie można teoretycznie też podciągnąć Legie , Lecha , Polonie W i Śląska jednak.... mają więcej szczęścia niż rozumu .
|