|
W meczu ze Śląskiem było kilka dobrych wrzutek po ziemi w pole karne, problem był brak napastnika na krótkim słupku, przecież wiadomo, że jeśi piłka idzie po ziemi a tam w polu karnym jest 10 graczy Śląska to nie ma szans by doszła do czekającego na długim słupku zawodnika Wisły, czy też 2 czekających na linii pola karnego.
|