Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3696
Stary 23.04.2011, 13:11
W meczu ze Śląskiem było kilka dobrych wrzutek po ziemi w pole karne, problem był brak napastnika na krótkim słupku, przecież wiadomo, że jeśi piłka idzie po ziemi a tam w polu karnym jest 10 graczy Śląska to nie ma szans by doszła do czekającego na długim słupku zawodnika Wisły, czy też 2 czekających na linii pola karnego.
Odpowiedz cytując